Мікрофони Behringer з вимикачем

Показати
Сортування

Мікрофони Берінжер з вимикачем в магазині МузЛайн

Behringer мікрофон з кнопкою - професійний пристрій, який здатний виробляти високоякісний чистий звук. Дана апаратура прекрасно підійде як для студійного запису, так і для концертної роботи. Компанія Берінгер є відомим німецьким виробником музичного обладнання, на яку Ви з легкістю можете покластися при вибір надійних пристроїв для здійснення майбутніх проектів. Бренд зумів об’єднати в собі два найважливіших показника-якість і доступність в ціна. Купити мікрофон з кнопкою Берінгер ви можете в інтернет-магазині Muzline, попередньо ознайомившись з характеристика і вартість товар.

Чим особливі мікрофони?

Вокальний мікрофон Behringer здатний забезпечити тепле чисте звучання, передаючи всі тонкощі тембрального забарвлення вокаліста. Подібне обладнання, що відрізняються від інших серія наявністю кнопки включать/ вимкнути, добре підійде для сцени, незалежно від умов і формату виступу. 

Пристрою властива міцність і надійність, тому будь-який музикант і звукорежисер залишиться задоволеним якістю апаратури. Мікрофон даної модель відноситься до динамічного типу, який має здатність відкидання сторонніх шумів, відповідно не має ніякого впливу на сигнал. Огляд особливостей подібного пристрою можна зробити за допомогою мікрофона Behringer UltraVoice XM1800S. Модель не вимагає фантомного живлення і характеризується діапазоном частота 80 Гц - 15 кГц. Металевий корпус захищає обладнання від ударів і електромагнітного випромінювання. У комплектацію також входить пластиковий кейс і кріплення на мікрофонну стійку. 

Каталог нашого магазину надає величезний вибір товарів, тому кожен зможе знайти необхідний пристрій. В продаж є різні моделі, такі як:

Чому в нашому магазині вигідно купувати апаратуру?

Асортимент магазину задовольнить будь-якого покупця, залишивши тільки позитивні емоції від покупка. В магазині Музлайн ви можете розглянути кожен пристрій на фото, щоб провести невелике порівняння перед придбанням певного обладнання. Вартість товарів можна назвати дешевий, ціни постійно актуалізуються. Підбирати необхідну апаратуру в інтернет-магазині і оформляйте замовлення у кілька кліків, враховуючи зручний спосіб доставка.

Читати повністю
// //