Інструментальні мікрофони Behringer

Показати
Сортування
Код товару: 47251
2 686 грн.
Немає в наявності

Інструментальні мікрофони Берінжер в магазині МузЛайн

Інструментальний мікрофон Behringer являє собою компактне музичне обладнання, яке здатне задовольнити запити як новачків, так і професіоналів. Німецька компанія-виробник за багато років свого існування відрізнялася бездоганною репутацією, тому продукція високо цінується на міжнародному ринку. Інтернет-магазин Muzline з радістю готовий запропонувати найбільш широкий асортимент оригінальних інструментальних мікрофонів, які відповідають найвищим побажанням покупців, стосовно співвідношення ціна і якості.

Основні переваги мікрофона

В першу чергу варто відзначити, що універсальність конденсаторного мікрофона полягає в тому, що використовувати його можна, як для сцени, так і студії. Головним достоїнством модель можна сміливо вважати легку мембрана, яка володіє широким частотним діапазоном. Завдяки їй здійснюється якісна передача звук з практично будь-якого джерела. Під останніми можуть матися на увазі будь-які акустичні інструменти, Піаніно, тарілки та інше.

Серія кардиодных мікрофонів надійно захищена від проявів зворотного зв’язку. Низькочастотні спотворення ефективно долає безтрансформаторна вхідна схема Fet, головною відмінністю якої є те, що вона виробляє мінімальну кількість шумів. Кристально чисту передачу сигналу забезпечує трьохконтактний роз’єм xlr. 

На окрему увагу заслуговує той факт, що контакти в роз’ємі позолочені, а значить відповідають сучасному поняттю елітного обладнання. З першого моменту запису, коли виконавець натискає кнопка "включити" на мікрофоні, стає ясно, що товар можна віднести до преміального тип і його основне призначення - передавати звучання в тому вигляді, який хоче почути кожен музикант. Застосування його можна знайти в багатьох сферах, незалежно від музичного стилю, в якому виступає Виконавець.

Серед особливостей, властивих всім модель, зважаючи на які бажання набути їх можна вважати вигідним капіталовкладення, відзначаються: 

  • міцність корпусу; 
  • довговічність; 
  • високоякісні компоненти. 

В продаж дані мікрофон фірма поставляє разом зі спеціальним футляром, мікрофонним клемами, стереошиною і вітрозахистом.

У чому основні плюси покупки у нас?

Завдяки тому, що інтернет-магазин Музлайн багато років співпрацює з німецьким виробником музичного обладнання, купити інструментальний мікрофон Берінгер можна по актуальній вартість. Щоб замовлення був максимально об’єктивним, салон надає можливість виконати порівняння вподобаних варіантів з каталог, розглянувши детальне фото і ознайомившись з описами. Вибір продукції досить різноманітний, тому кожен бажаючий зможе підібравши та інші види обладнання, наприклад, петличний мікрофон, головні мікрофони, яким знайдеться гідне застосування. Крім того, що покупка можна зробити дешево, вона доставка також порадує доступністю.

Читати повністю